20.01-21.01.2018 toimus Articuse saksa lambakoerte erinäitus Kurtnas

Näitusele olid registreerinud 167 koera. Tegemist oli väga kõrgetasemelise näitusega, kus naaberiikidest osales lausa 61 koera!

Kohtunikuks oli Harald Hohmann (SV), varrukameesteks  Viktor Salalui ning Lauri Bauvald
(aretuskontrolli varukamees Rene Radala).

Meie kenneli koerad olid terve nädalavahetuse vältel väga edukad ning tõid aasta esimesel näitusel palju rõõmu ning emotsioone oma omanikele.

Näituse pildid allpool.

Meie tulemused:

6-9k Isased kutsikad
VL1 Questsunntoyas (Team Leiksaid Charlie & Sunntoya’s Jamila)

6-9k Emased kutsikad
VL5 SunntoyasQueen  (Team Leiksaid Charlie & Sunntoya’s Jamila)
VL7 Quencella (Team Leiksaid Charlie & Sunntoya’s Jamila)

6-9k Isased kutsikad
VL6 Sunntoya’s Oceana (Figo von der Werther-Mühle & Fest Kiefer Netra)

12-18k Isased
SG7 Sunntoya’s Maui (Kaspar von Tronje & Team Leiksaid Morena)

12-18k Emased
SG4 Sunntoya’s Naomi (Team Leiksaid Camelot & Fest Kiefer Jenifer)

Kasutusklassi emased
V2 Sunntoya’s Boa (Wallaby vom Kapellenberg & Fest Kiefer Jenifer)
V3 Sunntoya’s Cassandra (Ljustikhof Forward & Fest Kiefer Zamira)
V7 Oberlauf Fleur-de-Lys (Tyson vom Köttersbusch & Oberlauf Zhasmin)

Kasutusklassi isased
V6 Sunntoya’s Ballack (Wallaby vom Kapellenberg & Fest Kiefer Jenifer)
V7 Zyklon vom Repitition (Willy vom Kuckucksland & Holly vom Kuckucksland)

Kasutusklassi pikarkarvalised isased
 V2 Sunntoya’s Göber (Willy vom Kuckucksland & Fest Kiefer Netra)

Lisaks näituse
Parim emane varrukakoer Sunntoya’s Cassandra
Parim isane varrukakoer Sunntoya’s Ballack

Kasvatajaklassis tõid Maui, Naomi, Cassandra, Boa ning Ballack Sunntoya’se kennelile 2.koha.

Näituse raames korraldati aretuskontroll mille sooritas Zyklon vom Repitition eluaegse Saksamaa aretuse koos koerajuhiga Eha Kõrve.

Tänud kõigile omanikele, händleritele, abilistele ning toetajatele!
Diana Grudina, Jaan Kotkas, Valentina Roomet, Danil Henmaa, Eha Kõrve, Jaanika Aruaas, Kaia Otti, Kauis Otti, Tatiana Mishchenko, Oksana Semenova, Anastasia Smirnova, Irina Sõsoljatina, Rene Radala, Kalev Loit, Terje Tammemäe, Elise Volens, Team Leiksaid, Galina Kovaleva, Milvi Idavain, Malle Kiisma, Marika Glõsenko, Maie Hulkko, Silver Koit, Marjon Koit